Versenyeredmények 2018/2019-es tanév

Versenyeredmények
2018/2019
 
 
Pozsonyi Nemzetközi Gitárverseny (2018. június 30.)
Jakabovics Jonatán kamara kategóriában III. díj, tanára: Ravasz Veronika
 
X. Gyöngyösi Nemzetközi Gitárverseny (2018. augusztus 10.)
Jakabovics Jonatán II. korcsoport I. díj, tanára: Ravasz Veronika
Seres Márk I. korcsoport III. díj, tanára: Némethné Solymári Tímea és Ravasz Veronika
 
Országos Zathureczky Hegedűverseny (Budapest, 2018. október 28-31.)
Vavrinecz András I. díj, tanára: Polónyi István
Dankó Ádám II. díj, tanára: Polónyi István
Zongorán kísért: Dobronyainé Szabadfi Mónika
Polónyi István Tanári Különdíjat kapott.
 
Kodály Zoltán VIII. Magyar Kórusversenyen (Budapest, 2018. november 15-18.)
Szent István Király Zeneművészeti Szakgimnázium Nőikara Arany Diploma, karnagy: Tőkés Tünde
 
XIII. Országos Harsona- és Tubaverseny (Budapest, 2018. november 16-18.)
Drahos Botond I. díjat
Vörös Júlia II. díjat
Janák Gergő I. díjat nyertek.
Tanáruk Lugosi Róbert és zongorakísérőjük Alexa-Lazzari Júlia Tanári Különdíjat kapott.
 
XIII. Országos Kürtverseny (Budapest, 2018. november 22-24.)
Bereczky Zsolt III. díj
Gál Melinda II. díj
Márkus Ágoston II. díj
Harangozó Máté I. díj és ZETA Különdíj
Tanáruk: Maruzsa Tibor és zongorakísérőjük Jakab Emőke Tanári Különdíjat kapott.
 
International Union of Concert Accordionists (Bratislava, 2018. november 26.)
Havjár Bernát Sámuel II. díj, tanára: Szatzker Zsanett
 
XIII. Országos Trombitaverseny (Budapest, 2018. november 30. – december 1.)
Turai Gergő I. díj, tanára: Király Tibor
Lukács Vendel II. díj, tanára: Winkler Balázs
Fehér Ilona Különdíj, tanára: Winkler Balázs
Berkeci Milán Különdíj, tanára: Király Tibor
Zongorán kísért: Dobronyainé Szabadfi Mónika
 
XIII. Jan Vychytil International Cello Competion (Prága, 2019. január 17-20.)
Balog Nella I. díj és Martinů-díj, tanára: Varga István, zongorán kísért: Kovács Kálmán
Jász Ábel II. díj, tanára: Agócs Márta, zongorán kísért: Forgó Benjámin
 
XIII. Országos Ütőhangszeres Verseny Vrana József emlékére (Miskolc, 2019. február 16-17.)
Nyilas Gyöngyvér I. díj, Különdíj, a SopronDrum Fesztiválon fellépés, Talamba Ütőegyüttes Különdíja, Innovative Percussion Különdíj.
Mohácsi Benjámin I. díj, Különdíj, a SopronDrum Fesztiválon fellépés, Talamba Ütőegyüttes Különdíja
Urbán Kristóf III. díj, Szokolay IsprArt Különdíj
Nagy Sebestyén Különdíj
Tanáraik: Csige Attila és Fábry Boglárka
 
III. Veszprémi Klasszikus Magánének Verseny (2019. március 7.)
Orosz Balázs I. díj, tanára: Gémes Katalin
Sipos Balázs III. díj, tanára: Geszthy Szabó Veronika
Zongorán kísért: Bárkányi-Horváth Éva, aki Koerrepetítori Különdíjat nyert.
 
X. Országos Énekkari Verseny (Budapest, 2019. március 8.)
Szent István Király Zeneművészeti Szakgimnázium Leánykara I. díj, karvezető: Tőkés Tünde
Szent István Király Zeneművészeti Szakgimnázium Férfikara III. díj, karvezető: Balasi Barnabás


IX. Országos Gitárverseny (Vác, 2019. április 5-7.)
Jakabovics Jonatán II. díj
Tanára, Ravasz Veronika Tanári Különdíjat kapott.
 
„Talents for Europe” Nemzetközi Vonós Versenyen (Dolný Kubín, 2019. április 27-30.)
Hagiwara Izumi III. díj, tanára: Sabján Anikó
 
12. Brnoi Nemzetközi Zenei Verseny Fúvósoknak (Csehország, 2019. május 8-12.)
Turai Gergő II. díj, tanára: Király Tibor
Drahos Botond II. díj, tanára: Lugosi Róbert
Köves Kata Különdíj és IV. díj, tanára: Hartenstein István
Zongorán kísért: Dobronyainé Szabadfi Mónika
 
9th International Piano Competition (Milánó, Olaszország, 2019. június 4-9.)
Bauer Gergő II. díj, tanára: Kőrösiné Belák Erzsébet





Adó 1%

Az Alapítvány támogatja az intézmény zuglói kulturális rendezvényeit, pl.: az 1 200 iskolást összefogó Székely fonó előadást, a Pastorale-koncerteket, Tea-koncerteket.
Bankszámlaszám:
11714006 – 20044064
Adószám: 19006798 – 2 – 42

Regisztrált Tehetségpont

Copyright © 2011 Szent István Zene. All rights reserved.